RENKLİ 1 HAMUR
A/4 - A/3 KUŞE
1.HAMURLAR
3.HAMURLAR
KUŞE PARLAK
KUŞE MAT
OTOKOPİLER
AMERİKANLAR
DOSYALIK & KAPLIK
KROME KARTON
MUKAVVALAR
ÇIKARTMALAR
FOTOKOPİLER
FANTAZİ KAĞIT
İade Şartları
Ürünü iade için adresinize gönderdim. İade işlemleri nelerdir ?
İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Belirtmiş olduğumuz şartlara uygun iade yapıldığı belirlendiğinde iade süreci başlamaktadır. Siparişinizin bedelinin iadesi 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Siparişinizi kredi kartı ile yaptı iseniz kredi kartınıza, havale ile yaptı iseniz havale adresinize iadeniz yapılır ve varsa verilen alışveriş bonusu hesabınızdan düşülür. Ayrıca iadenizin yapıldığı, e-postanız ile tarafınıza bildirilmektedir.
İade edeceğiniz ürünün firmamıza gönderilmesi esnasında hasar görmemesi için, ürünü orijinal paketi ve tüm faturalarıyla birlikte usulüne uygun olarak paketlenmesi gerekir. Ürünün tekrar satılabilirliğine engel teşkil edecek şekilde hasar görmesi, kesilmesi, basılması ve kirlenmesi halinde iade alınması mümkün olmayacaktır.
 
İade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirten not ve faturanızı tüm nüshaları ile birlikte gönderiniz. Ürünü mutlaka anlaşmalı kargo firması ile gönderiniz.
 
İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
Kurumsal Müşterilerce yapılacak Ürün iadesinde, ürün ile birlikte kesilecek bir iade faturasının tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Bireysel Müşteriler iade yapacağında, Firmamızca tanzim edilmiş Faturanın tüm nüshalarının ürün ile birlikte iade edilmesi zorunludur. Aksi takdirde ürün iadesi kabul edilmeyecektir.
 
Ürünü hangi durumlarda ve ne kadar süre içerisinde iade edebilirim ?
Siparişinizi, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile (faturası ve varsa alışveriş slipleri ile birlikte) iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmeden önce iade edeceğiniz ürünle ilgili bilgi veriniz. Ürünü faturası, irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte size teslimatı yapan kargo firması ile gönderiniz.
 
ÖNEMLİ: İade, arıza ya da değişim için ürününüzü tarafımıza göndermeden önce Müşteri Hizmetleri birimimizi lütfen bilgilendiriniz. KAATMARKET.COM müşteri hizmetleri, sizlere yardımcı olacaktır.
 
 
 


     
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Hediye Katoloğu

 

İletişim formu için tıklayınız

SSL Certificate
Her Hakkı Saklıdır ©2018 Bize Ulaşın
Desinged by Bolkansoft Zübeyde Hanım Mah. Kazım Karabekir Cad. Murat Çar. No: 39/49

Yenimahalle/ANKARA

0312 342 08 99

netkagitcilik@hotmail.com