RENKLİ 1 HAMUR
A/4 - A/3 KUŞE
1.HAMURLAR
3.HAMURLAR
KUŞE PARLAK
KUŞE MAT
OTOKOPİLER
AMERİKANLAR
DOSYALIK & KAPLIK
KROME KARTON
MUKAVVALAR
ÇIKARTMALAR
FOTOKOPİLER
FANTAZİ KAĞIT
Üyelik Bilgileri
Alışveriş yapmak için üye olmalımıyım?
Beğendiğiniz ürünleri üye olmadan sepete ekleyebilir, inceleyebilirsiniz fakat fatura ve teslimat bilgilerinizin girilmesi gerektiğinden ürünleri satın alabilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Üye olmak ücretlimidir?
KAATMARKET.COM'a üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
 
Nasıl üye olabilirim?
Üye olmak için sayfaların sağ üst köşesinde ya da farklı sayfalarda yer alan Üye Olun linklerine tıklayarak kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.
 
KAATMARKET.COM'a üye olduğumda nasıl bir sorumluluğu kabul etmiş sayılırım?
KAATMARKET.COM'a üye olduğunuz takdirde yapacağınız alışverişlerde "Satış Sözleşmesi" ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. İlgili sözleşmeye ulaşmak için lütfen tıklayınız...!
 
Üyelik bilgilerimi güncellemelimiyim?
Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, gerektiğinde size ulaşabilmemizi, özel kampanyalarımızdan faydalanabilmenizi ve bültenlerimizden düzenli olarak haberdar olmanızı sağlayacaktır.
 
Kullanıcı şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Kullanıcı şifrenizi unutmanız durumunda sayfaların sağ üst köşesinde yer alan Üye Girişi modülündeki ''Şifremi Unuttum'' link'ini kullanarak şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Üye olmam bana ne gibi avantajlar sağlayacak?
KAATMARKET.COM'a üye olarak iletişim, fatura, teslimat v.b. bilgileri sadece bir kere sisteme girerek alışverişlerinizde hız kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanya, indirim, bülten v.b. haberlerden ilk önce siz bilgilendirilir ve ihtiyacınız olan ürünü çok daha hızlı ve ucuz bir şekilde temin edebilme fırsatını yakalarsınız. Fiyat takibi, ürün takibi, stok takibi, mesajlarım v.b. bir çok kullanışlı modüllerimizi sorunsuzca ve lehinize olacak şekilde kullanabilir KAATMARKET.COM'un tüm para puan ve bonus uygulamalarından faydalanabilirsiniz.
 
 
 


     
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Hediye Katoloğu

 

İletişim formu için tıklayınız

SSL Certificate
Her Hakkı Saklıdır ©2018 Bize Ulaşın
Desinged by Bolkansoft Zübeyde Hanım Mah. Kazım Karabekir Cad. Murat Çar. No: 39/49

Yenimahalle/ANKARA

0312 342 08 99

netkagitcilik@hotmail.com