RENKLİ 1 HAMUR
A/4 - A/3 KUŞE
1.HAMURLAR
3.HAMURLAR
KUŞE PARLAK
KUŞE MAT
OTOKOPİLER
AMERİKANLAR
DOSYALIK & KAPLIK
KROME KARTON
MUKAVVALAR
ÇIKARTMALAR
FOTOKOPİLER
FANTAZİ KAĞIT
Alışveriş Bilgileri
Alışverişimi nasıl yapacağım ?
Seçtiğiniz ürünleri "Sepete At" butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.
Sepetinizde bulunan ürün sayısını ve sepetinizin tutarını her sayfada "Alışveriş Sepeti'' alanından takip edebilirsiniz. Sepetinizdeki ürün adedini değiştirebilmek için ''Satın Al'' butonuna bastıktan sonra "Değiştir" linkini kullanarak yeni adedi yazabilir, sepetinizi boşaltmak için ''Sepeti Boşalt'' ya da  "Sil" butonuna basabilirsiniz. Alışverişe devam etmek için ürünlerin bulunduğu sayfaların linklerine tıklayıp yeni ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.
Eğer alacağınız ürünleri seçip bitirdiyseniz Alışveriş Sepeti alanından sepetinizin içeriğine baktıktan sonra “Satın Al” butonunu tıklayarak gönderim için gerekli bilgileri doldurabilirsiniz. Sonra ödemenizi kredi kartı bilgilerinizle ya da banka havalesi yöntemiyle yapabilirsiniz. Bütün işlemleriniz tamamlandığında siparişinizin onaylandığına dair bir mesaj e mail adresinize gönderilecektir.
 
Fiyatlarınıza K.D.V. Dahil mi ?
Ürün fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. KDV tutarını ayrı bir pencereden takip edebilirsiniz.
 
Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?
Siparişinizi iptal ettirmek istediğinizde, ürün elinize ulaşmadan Müşteri Hizmetlerimizi 312 342 08 99 numaralı telefondan arayabilir  veya iptal isteğinizi netkagitcilik@hotmail.com  e-posta adresi aracılığıyla bildirebilirsiniz. Bize ulaşan talep sonucu siparişinizin, teslimata çıkmadan iptal işlemi yapılacak ve ödemeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza iade edilecektir.
 
Siparişimin içeriğinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?
Sipariş onayladıktan sonra sipariş içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır. Eski siparişinizi iptal ettirerek yeniden sipariş verebilirsiniz.
 
 
 


     
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Hediye Katoloğu

 

İletişim formu için tıklayınız

SSL Certificate
Her Hakkı Saklıdır ©2018 Bize Ulaşın
Desinged by Bolkansoft Zübeyde Hanım Mah. Kazım Karabekir Cad. Murat Çar. No: 39/49

Yenimahalle/ANKARA

0312 342 08 99

netkagitcilik@hotmail.com